Ako prebieha proces výroby?

3. Spoločne vytvoríme návrh

Chcete, aby sme Vám vyrobili konferenčný živicový stôl alebo darček pre blízkeho v podobe originálnych drevených hodín? Priblížte nám Vašu predstavu.

Zaujíma nás najmä typ dreva, farebnosť a množstvo použitej epoxidovej živice a, samozrejme, Váš rozpočet. Na základe Vašich požiadaviek vytvoríme návrh a cenovú ponuku. Ak budete spokojní, výroba môže začať. 

4. Pustíme sa do práce

Teraz prichádza tá najzaujímavejšia časť, a to samotná tvorba Vášho zámeru. Vyhrnieme si rukávy a začneme pracovať na Vašom vysnívanom výrobku.

Do našej práce vkladáme celé srdce a záleží nám na detailoch, preto nám výroba zaberie niekoľko dní či týždňov, záleží od zložitosti výrobného procesu a našej aktuálnej vyťaženosti. Urobíme však všetko preto, aby Vám výrobok dorazil domov včas.

5. Výrobok Vám doručíme

Najprv Vám pošleme fotografiu hotového výrobku, aby ste pred doručením mohli zhodnotiť, či je výsledok podľa Vašich predstáv. Väčšina našich zákazníkov však tvrdí, že výrobok je v skutočnosti omnoho krajší ako na obrázku, s čím úprimne súhlasíme.

Zásielku Vám doručíme prostredníctvom kuriérskych spoločností alebo si výrobok môžete vyzdvihnúť osobne na našej adrese. V prípade väčších či zložitejších výrobkov ponúkame možnosť dovozu s montážou.


6. Tešíme sa na spätnú väzbu

Keď Vám kuriér zásielku doručí, nájdite Vášmu novému spoločníkovi pekné miesto vo Vašej domácnosti a ak chcete, pošlite nám zopár fotografií, veľmi sa im potešíme.

V prípade, že nebudete s niečím spokojní alebo naopak, hotový výrobok Vás poteší, dajte nám o tom vedieť, Vaša spätná väzba je pre nás dôležitá a posúva nás vpred.  Hodnotenie môžete zanechať na našej FB stránke alebo prostredníctvom Google recenzií. Ďakujeme!


Chcete výrobok na mieru?


Nerozhodli ste sa?

Ešte neodchádzajte, prezrite si naše výrobky.

V našom online obchode nájdete masívne živicové stoly, hodiny či zrkadlá skladom pripravené na odoslanie. 
Prelistujte si portfólio našich výrobkov, možno Vás niektorý zaujme a my sa pokúsime vyrobiť Vám niečo podobné.