Kto sme

Sme rodinná firma, ktorá sa venuje ručnej výrobe z dreva a živice od roku 2016. Pochádzame z Prešova a vyrábame stoly z masívneho slovenského dreva, ktoré kombinujeme s epoxidovou živicou v rôznych farebných a dizajnových prevedeniach. Venujeme sa aj výrobe doplnkov do domácnosti, ako sú hodiny či zrkadlá. 

Prečo Borovnica

Borovnica je v našom šarišskom nárečí lesná čučoriedka a práve táto plodina s výnimočnými vlastnosťami patrí medzi klenoty našej prírody. Borovnica teda vyjadruje našu lásku k plodom slovenských lesov a k regiónu Šariš. Zároveň vystihuje našu snahu vyrábať pre vás unikátne slovenské výrobky, ktoré do Vášho domova prinesú kúsok prírody.

Kvalita nad kvantitou

Pri výrobe kladieme dôraz na funkčnosť, trvácnosť, kvalitu a originálny dizajn našich výrobkov. Každý kus dreva je unikátny, preto sú výrobky v kombinácii so živicou vždy iné a jedinečné. Preto naše výrobky pomenúvame názvami inšpirovanými slovenskými vrchmi či riekami.

Ako nakupovať

V našom e-shope nájdete masívne živicové stoly, hodiny či zrkadlá skladom. Výrobky z našej dielne môžu poslúžiť aj ako originálny svadobný dar alebo darček na narodeniny. Ponúkame možnosť vygravírovať do dreva Váš odkaz, prípadne výrobok darčekovo zabalíme. Ak ste v našom online obchode nenašli to, čo hľadáte, kontaktujte nás ohľadom výroby na mieru.

Šetrne k prírode

Životnosť a funkčnosť našich výrobkov je pre nás veľmi dôležitá. Považujeme za dôležité vyrábať také produkty, ktoré budú súčasťou Vašej domácnosti dlhodobo. Veríme, že je pre spoločnosť a prírodu lepšie vyhotoviť jeden poriadny kus nábytku namiesto lacnej pásovej výroby s krátkou životnosťou.

Naše výrobky zhotovujeme z kvalitných materiálov a venujeme veľkú pozornosť detailom, ktoré zabezpečia ich trvácnosť. Stolové dosky spevňujeme pomocou kovových výstuží, aby boli naše výrobky stabilné. S pomocou živice vieme dať druhú šancu akémukoľvek drevenému materiálu, ktorý by inak na výrobu nábytku nebol vhodný.