Laserové gravírovanie

Váš odkaz vpísaný do dreva

Výrobky z dreva a živice môžu poslúžiť aj ako jedinečný darček pre Vašich blízkych. Ak chcete urobiť Váš dar o čosi výnimočnejším, radi Vám s tým pomôžeme. Pomocou lasera vygravírujeme do dreva Váš odkaz, venovanie či logo.

Gravírujeme predovšetkým na menšie drevené plochy (30 x 30 cm). Ideálnym produktom na gravírovanie sú hodiny, pri ktorých je možné gravírovať z prednej i zadnej strany.

Na mieru pre Vás vyrobíme aj iné výrobky, napríklad ocenenia z dreva a živice (plakety, trofeje), podnosy, dosky na krájanie a podobne. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať, objednávkový formulár nájdete v spodnej časti tejto stránky.

orechová váza s venovaním
orechová váza s venovaním

Ako to funguje?

1. Kontaktujte nás

Chcete zakúpený výrobok označiť vlastným textom či logom? Vytvorte nezáväznú objednávku prostredníctvom objednávkového formuláru v spodnej časti tejto stránky. Kontaktovať nás môžete aj e-mailom či telefonicky.

2. Pošlite nám návrh

Váš grafický návrh nám pošlite v obrázkovom formáte (jpg, png, pdf...). Ak potrebujete s grafikou pomôcť, pošlite nám text, ktorý chcete gravírovať a my sa pokúsime vytvoriť Vám návrh podľa Vašich predstáv.

3. Realizácia

Po odsúhlasení všetkých detailov a schválení cenovej ponuky sa pustíme do práce. Fotografiu hotového výrobku Vám zašleme e-mailom, platbu môžete realizovať prevodom alebo na dobierku.

4. Doručenie

Hotový výrobok Vám doručíme prostredníctvom kuriérskych spoločností alebo si ho po dohode môžete vyzdvihnúť osobne na našej adrese.

Fotogaléria

Objednávkový formulár 

Máte záujem o nezáväznú objednávku alebo chcete viac informácií? Vyplňte potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.